| viiviiiii a întrebat:

Vreau postere cu justin bieber dar nu gasesclove struck:X

Are cineva postere cu justin bieber, sau stiti vreun site care pot comanda reviste cu postere cu el:*

Imi doresc din tot sufletull

Va rog ajutati-maa

45 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum arata posterul cu justin bieber din revista cool girl?
spuneti-mi va rog acum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am poster cu TOKYO HOTEL, si-l schimb pe unul cu justin bieber-JB

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LOL, ce prost nu gaseste un poster cu un artist, ce dracu, daca ai bani imi cumperi sau tragi la imprmanta, da ca nu - stai ca poroasta! Yo am deja cu bieber 23

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am farte multe postere cu jb chiar si 3d dar vreau la achimb cu mylei si liam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la un chiosc de ziare si intreaba daca are vreo revista cu postere cu J. B.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu am 1000 cu jb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-a revista bravo special sunt 10 postere cu el in ea

| didee a răspuns:

Aveam eu postere de vanzare cu jb, dar le-am vandut pe un site. happy

| RoCsiii a răspuns:

In revista popcorn e mereu cate 1 poster cu elhappy

| anna_8790 a răspuns:

Salut am eu mulllllllllllllllllllttttteeeee lasati te rog idul de mss sau adresa de email ca sa vorbim

| anna_8790 a răspuns:

Am euu multe postere cu justin bieber pe cine il intereseaza sa-si lase iudul de mess dar vreau in schimb postere cu enrique iglesias

| ge0rgiana1000 a răspuns:

Hei du-te la magazin si ia-ti revista popcorn cu postere.noroc