| CristinutaBelieber a întrebat:

Vreau reviste sau postere cu Justin Bieber, va rog ajutati-ma imi doresc mult -mult! Cine are va rog raspundeti-mi! Multumes!

Răspuns Câştigător
| inmedio1 a răspuns:

Buna Cristina

In magazinele Inmedio poti gasi mai multe reviste straine depre vedete, in engleza, franceza, germana sau spaniola precum: OK!, Tiger Beat, J-14, Popcorn, Bravo, Kerrang sau BOP.

De cele mai multe ori, acestea au articole despre Justin Bieber si, din cand in cand, chiar postere.

Poti urmari blogul nostru pentru a afla cand apar noile editii ale lor: http://inmedio.ro/blog/
In cazul in care nu le gasesti, ne poti scrie pe pagina noastra de Facebook si vom incerca sa te ajutam.