| denisucca a întrebat:

Vreau sa cant la chitara asa ca am strans cativa bani dar o sa mai primesc ma puteti ajuta nu stiu nimic despre chitara
care este ma buna, va rog sa imi spuneti tot ce stiti despre ea?

Răspuns Câştigător
| PsyhoWoman a răspuns:

Deci happy eu cant la chitara de 3 ani. am o clasica si o acustica. electrica nu ma tenteaza e mai mult pentru baietibig grin ...deci cea clasica este Reghin 1994 happy clasica adevarata:X cea acustica e ibanez. cant country la cea clasica si restul piselor(orice) la acustica happy cele mai bune corzi "dadario" happy

5 răspunsuri:
| Gorath a răspuns:

Care e mai bună? Subiectiv răspuns îţi pot da aici, e mai bună aia care îţi place şi ţi se potriveşte, depinde şi ce gen de muzică vrei să cânţi. Poţi începe şi pe electrică direct, nu-i nicio problemă, dar dacă ai de ales dintre o clasică şi o acustică, alege acustica.

| PsyhoWoman a răspuns:

Apropo gasesti chitari foarte foarte bune de la 3 milioane..deci cu 3-4 milioane iti iei una bricibig grin

| denisucca explică:

200lei dar mai strang si chitara acustica

| denisucca explică:

Mai am o intrebare : cat v-a luat sa invatati sa cantati la chitara
si ce trebuie sa invatati?

| denisucca explică:

Mersi mult