| MalinaH a întrebat:

Vreau sa fac un fanmade video dupa o melodie de lui lady gaga de pe albumul fame monster http://www.youtube.com/watch?v=n-1gwlOQfX4. ce melodie sa aleg?

Răspuns Câştigător
| BlueByMe a răspuns:

Pai daca vrei sayi alegi o melodie pentru tot videoclipul, tias recomanda sa folosesti alejandro sau bad romancebig grin
dar iti propun sa-ti pui mai multe combinate de ex:
incepi cu,, monster''(cand vorbeste ea)dupa aia continui cu alejandro iar dupa refrenul de la alejandro pui bad romance atunci cand este ca un crocodil in verdebig griniar la sfarsit pui sfarsitu de la alejandrobig grinsucces si sa-mi zici sh mie adresa videoclipuluiwinkinglaughing

5 răspunsuri:
| MalinaH explică:

Anonim esti un fraier

| BlueByMe a răspuns:

Poti sa alegi pentru fundal si dance in the darkhappy

| Georgiana95 a răspuns:

Vrei sa faci cu lady gaga sau cu o melodie de-a ei?

| Anonoim a răspuns:

Chiar vrei? facu lady roxy laughing)))))) ar fi penal rolling on the floor))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

WTF, vezi la el/ea? cauta pe youtube: lady gaga illuminati e pentru tine