| personaljesus a întrebat:

Vreau sa fac un video cu lyrics pentru youtube. Unde as putea sa-l fac online? dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| ana1995 a răspuns:

Nu stiu daca il poti face online. Iti trebuie ceva program cum ar fi Windows Movie Maker sau Windows Live Movie Maker sau Sony Vegas etc. Iti recomand Windows Live Movie Maker. funda big grin

3 răspunsuri:
| Andr3yCzz a răspuns:

Online nu cred ca-l poti face dar incearca cu Windows movie maker...si e usor de folosti!

| gabriellafan1vanessa a răspuns:

Poti sa descarci moviemaker. daca nu sti cum se foloseste intreaba-ma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, citeste aici http://www.panalu.net/2010/10/aplicatie-pentru-crearea-de.html este un video editor online cu care poti face videoclipuri si chestia interesante cand ai terminat il poti incarca direct oe youtube