| RebbeSKhon a întrebat:

am o problema. si dau funda la un raspuns care ar putea sa ma ajute deci vreau sa fac un lyrics pe un videoclip, dar nu imi downloadez nici un program. pentru ca am vazut pe youtube, ca este acolo ceva gen :,, Editor Video". Am dat pe el, am pus videoclipul, am pus prima data scrisul de la titlu, dar nu stiu cum sa pun scrisul intre melodie sad

Chiar nu stiu, deci va rog explicati-mi, e primul meu Lyrics si vreau sa stiu crying

Funda!

1 răspuns:
| seli246ღ a răspuns:

Este un site intra pe google si scrie karaokeparty si iti faci un cont si gata funda :d