| anushca19 a întrebat:

Vreau sa fac un videoclip la o piesa pentru a o putea pune pe youtube, adica sa fie niste poze in timp ce muzica canta.si nu stiu cum sa fac.Care-mi poate zice cum as putea proceda? Va rog!

1 răspuns:
| XDarkAngel a răspuns:

Buna!
Nu prea stiu, ai putea pe unele site-uri sau eu de exemplu pot face asta pe telefonul mobil. Sau te poti filma pe tine in timp ce muzica merge, dar daca vrei neaparat cu poze incearca pe un telefon mobil performant pentru ca site-uri de acest gen nu prea cunosc.
Sper ca ti-am foist de folos, baftawinking.