| clauditsa_6216 a întrebat:

Vreau sa stiu cum se poate pune un videoclip pe youtube! dau fundita la cine stiewinking

Răspuns Câştigător
| Andruşcă a răspuns:

Iti faci un cont(dai click acolo pe albastru unde scrie "Creati un cont") apoi uploadezi filmuletul aici: http://upload.youtube.com/my_videos_upload/

5 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Dupa ce iti faci cont problema e destul de simpla, intri in cont si undeva sus scrie,, incarcati'' dai clic si mai departe selectezi clipul din pc. Astepti sa se incarce si gata. Succes!

| RockLegend a răspuns:

Pur si simplu dai la upload(incarcati) si apoi iti pui acolo un clip big grin
apoi trebuie sa completezi niste chesti cu ce fel de clip este, sa ii dai un titlu. etc...

ma bucur ca te-am ajutat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai upload, upload video, selectezi videou, categori:alegi categoria, title: numele videoului, tags: descrierea, public, save changes:salvezi video si gata. funda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar inainte trebuie facut cont dai pe:create account. succes

| eleonora28 a răspuns:

Mai intai trebuie sa-ti faci un cont apoi cred ca te descurci tu.