| suntciumpalac a întrebat:

Vreau sa imi fac un playlist pentru masina sa ascult la drum lung, iar intrebarea mea e si stiu ca suna ciudat, vreau niste techno si muzica de club. Ce imi recomandati laughing?

5 răspunsuri:
| vasilegiolgau a răspuns:

Recomand cu mare caldura si temperatura big grin Jay Lumen, Nicole Moudaber, Charlotte De Witte, Maceo Plex, Boris Brejcha, DASQ, Allen Ellien, Strigoi, Solomun, DJ Rush, Joseph Capriati. Good luck bro

| Ionutzz666 a răspuns:

Ce v-a apucat ma pe toti azi cu techno a innebunit lumea lol
baga frate asculta Pfirter e cel mai bun pe minimal

| AlexandraTomescu a răspuns:

Vezi ca gasesti pe Youtube o gramada de piese cu bass boosted

| carminastx a răspuns:

Tale of us e fain

| iulianserafim a răspuns:

Vrei muzica de club du-te la club, vrei muzica de masina, baga dubstep laughing