| Opene a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar niste casti, as vrea sa imi cumpar o pereche de bitz, dar nu stiu daca face fata la telefonul meu, am un Allview A5duo. credeti ca s-ar auzi bine? (tare/bass/clar) daca nu ar merge la telefon... ce puteti sa imi oferiti si mie pentru a reda muzica pana in 500lei mp4/ipod ceva?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Beats-uri la 500 de lei nu cumperi decat IN-EAR sau mai pui ceva bani pentru astea!
http://www.talksmart.ro/....../index.php (sunt cele mai ieftine din gama ON-EAR)si face fata la orice telefon, ipod sau mp4.
Te-ai putea orienta si spre
http://www.audiotechnicashop.com/....../index.php Sunt the best pentru cat costa!

1 răspuns:
| Utilizator1234 a răspuns:

Da-mi voie sa le gasesc eu alt nume porcariilor alora care-i fac pe toti snobii innebuniti dupa ele "pro" si audiofili: "shitz". In primul rand, cumparand o pereche de casti de >400 Ron pentru un amarat de smartphone e overkill. Deci daca le folosesti doar pe telefon, nu recomand ceva mai sus de Sennheiser CX-300 sa spunem (n-ai specificat ce tip de casti preferi). In al doilea rand, daca le folosesti pentru telefon si pentru PC, poti merge linistit pe Creative Aurvana Live! care pana in suma de ~600 Ron sunt peste orice casti ascultate de mine cel putin. Daca vrei cu adevarat calitate portabila, trebuie sa investesti ceva bani mai intai intr-o sursa serioasa gen Fiio X3, apoi casti.