| Claudyu_6759 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul ALLVIEW A5DUO? Vreau sa imi cumpar un telefon pana in 550 de lei si as dori sa il cumpar pe acesta.As dori un telefon pentru navigat pe internet convorbiri jocuri etc.Un coleg are ALLVIEW A4 de ceva timp si totul e ok telefonul se comporta bine.Astept parerea voastra despre telefon si brand.Mersi

1 răspuns:
| Lup_Cristian_1999 a răspuns:

Este un telefon ft bun si ti-l recomand, il am si eu de 2 sapt. si sunt ft multumit si este aproape ca un S2.