| Elle a întrebat:

Vreau sa-mi fac un cont pe un site si nu stiu ce nume sa-mi pun.Numele meu este Claudiawinking Fundoi!

Răspuns Câştigător
| TwixulDrept a răspuns:

~Clau~
Clauditzza92(anul tau de nastere)
C_va_ubeste
Little_Doll
Barbie-Doll
Little_C
C92(anul tau de nastere)
papusik_mik
BeautyClau
GreenGarden
Yo_Clau
QueenC
FlowerPower
NoNamee
ClauBesteNuUraste laughing
Me92 (anul tau de nastere)
Mumushika
sper ca te-am ajutat big grin

9 răspunsuri:
| Ambassaderåd a răspuns:

SPECIFICA SITE-UL daca nu e cu deranjare :). ca asa ati putem spune multe nume :). eventual intrii pe www.google.ro iar la search scrii- fake names generator, de restul te ocupi tu e foarte usor: selectezi tara, sexul m/f si, provincia. si de restus e ocupa netul :. si sunt cam 6 miliarde de nume :) false

| d33a a răspuns:

Hey happytongue

ClaUuU
cla456 ( poti sa pui ce nr vrei )
Cl@udi@
claudinalove
claudi@ngel
claulovecandyyyy
c*l*a*u*d*i*a*
clAUDIa

| TwixulDrept a răspuns:

Ms pentru funda :*:*

| CreepyCrow a răspuns:

Poti sa pui Claudia03(sau orice alt nr, ex:Claudia01, Claudia99, Claudia044, etc

| girllll a răspuns:

Cl@uditz@, cl@udytz@, claudia_barbie_girl, fetiza_de_zahar, bombonika

| Melinik a răspuns:

Pai:Clau, Claudita, Claudiahee hee, si le modifici si u pui inimioare emoticoane big grin.Asta e ideea mea :*. Bye.

| Username6 a răspuns:

''Fundoi'' laughing...ar fi un username bun whistling

| gugu007 a răspuns:

Nu trebuie sa pui neaparat numele tau poti pune alt nume, poti pune de ex : xkittyx. sau mai stiu eu.

| mihaita_1319 a răspuns:

Pai puneti un nume care iti este placut