| Mařı_Mařı_1995_j80E a întrebat:

Salut.Vreau sa mi fac un noi cont de Facebook si nu stiu ce nume sa-mi pun.Numele meu este Mari, si nu vreau sa-l am asa simplu mai vreau ceva pe langa el, 2, 3 litere ..Chiar nu stiu.Cine ma ajuta dau fundita! happy

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pune-ti numele real, in felul asta arati seriozitate si sinceritate.

| devBee a răspuns:

Pune-ti numele tau real. Incearca sa eviti poreclele pentru ca, cel mai probabil, in viitor vei ajunge sa iti dai seama cat de penibile sunt. Plus ca daca nu ai numele tau real pus la contul de Facebook, o sa fii mai greu de gasit.