| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa pun parola pe samsung corby dar nu pot cand intru in setari, scuritate, blocare cconfidelitate si bifez ce vreau cand sa pun parola imi zice parola incorect ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Eclipse_8761 a răspuns:

Inseamna ( banuiesc ) ca telefonul are deja o parola dar nu e confirmata cererea ei in cazul accesarii,, folderelor'' respective... Cred ca ai putea sa gasesti ceva in ghidul telefonului big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate am avut acceasi problema si am sunat la firma, mi-au zis ca e 00000000 si merge

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate am avut acceasi problema si am sunat la firma, mi-au zis ca e 00000000 si merge

| cristina96_1313 a răspuns:

Trebuie sa iti pui parola dela cod puk sau ceva de genutonguetongue