| NevastuicAaA a întrebat:

Am un LG GT350si vreau sa ii pun parola.
Intru in >>setarisecuritateblocare >telefonla >activarepun parola
Si cum imi activez sa imi apara cand se blocheaza tastatura?

2 răspunsuri:
| Andyᵗᵐ a răspuns:

Aici nu mai tine de setarile sau de meniul telefonului. Daca ti se blocheaza tastatura ori o dezasamblezi ori te duci la un specialist.

| NevastuicAaA explică (pentru Andyᵗᵐ):

Acum am vazut in ce hal am scris intrebarea.Nu se intellege nimic...

Vreau sa imi pun parola la telefon si nu merge.
Nu stiu cum sa o activez.
Daca setez imediat mi se blocheaza(paroleaza).Dar trebuie sa intru iar in setari ca sa o pun a doua oara.
Daca selectez :La activare, nu stiu cum sa o activez.