| Helioot a întrebat:

Hei! Mi-am luat ieri un Samsung Corby ( foarte dragut telefonul, si laun pret super de 380 lei ) De pe net. Si cum am facut eu pe acolo m-am dus in setari si in securitate si am scris cred ca o parola din greseala ca acum daca ma duc la setari si sa imi blochez un fisier cum ar fi imagini imi zice parola incorecta la toate parolele poe care le bag. Ce sa fac ...adica nu prea as avea nevoie de blocare, dar, as fi putut sa scriu o parola asa din prostie, sau s-a intamplat altc?

Răspuns Câştigător
| Step_3834 a răspuns:

Probabil ai facut ceva din greseala ai grija daca il duci la decodat chiar daca nu costa mult sa nu fie furat telefonul daca l-ai loat de pe netwinking multa bafta

1 răspuns:
| madutza90 a răspuns:

Ai scris o parola din greseala si nu ti-o mai amintesti.trebuie sa duci telefonul la decodat(nu costa mult)bafta!