| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa scot si eu muzica de pe net si nu stiu cum ma poate ajuta cineva va rog

8 răspunsuri:
| мαria a răspuns:

Http://www.video2mp3.net/
intra aici baga linkul cu melodia care o vrei sa o descarci la video url, si dupa aceea da download mp3

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu cum sa scot muzica de pe net, ma puteti ajuta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa scot si eu muzica de pe net si nu stiu cum ma poate ajuta cineva va rog

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa scot muzica de pe net si nu stiu cum ajutati-ma va rog frumos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ANATOL & IRINA BIVOL - Afara ninge Asculta mai multe audio diverse

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Muzica rock

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici eu nu stiu dar ma interesez si iti pun raspunsul.OK?

| stepanie0072 a răspuns:

Daca vrei sa scoti de pe youtube, poti descarca youtube downloader:

http://youtubedownload.altervista.org/

Sper c-am fost de ajutor :)