| clausialin a întrebat:

mi-am bagat tema aceea noua pe facebook si acum vreau sa o scot ca sa revina cum era inainte, dar nu stiu cum sa fac. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| crynys a răspuns:

Uite aici ai un tutorial
http://www.youtube.com/watch?v=LxlMbp9ABw0

| clausialin explică (pentru crynys):

Mai,dar stii de ce nu imi apare edit app? ca nu imi merge. imi scrie decat create new app si ce mai important nu imi arata...

| crynys a răspuns (pentru clausialin):

Nasol inseamna ca au scos optiunea de a mai sterge timeline-ul asta e bucura-te de el ca nu cred ca mai scapi de el oricum am inteles ca o sa fie la toate profirurile cat mai curand. Zic si ei pe site ca odata instalat "You will not be able to delete the facebook timeline and get back to the old facebook design." Sorry. Succes

| clausialin explică (pentru crynys):

Offfff e nasol rau, oricum mersi mult.

| Cristtiane a răspuns (pentru crynys):

Nu functioneza asa...

8 răspunsuri:
| Cristtiane a răspuns:

Se scoate usor.Eu m-am panicat cand am vazut ca nu o pot scoate cu ajutorul tutorialului. Daca te uiti cu atentie in josul paginii de internet iti apare litera ''s'' si e colorata, daca o selectezi vei vedea niste teme bifate, le debifezi si GATA.Cred ca e cam tarziu dar sper sa ii ajute pe altii.

| Cristtiane a răspuns (pentru Cristtiane):

Daca folosesti Mozila Firefox

| Allexx25 a răspuns (pentru Cristtiane):

Altfel nu merge? Ca si pe mine ma mancat undeva sa imi pun tema laughing

| Lɑяisɑ a răspuns (pentru Allexx25):

Merge şi pe Chrome, îl am şi am trecut prin asta laughing.