| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu de ce nu mai pot copia muzica din calculator pe mp4. Ieri puteam dar azi cand incerc sa copiez mel imi apare ceva de genul : ""Imposibil de copiat fisierul. Discul este protejat la scriere. Eliminati protectia la scriere sau eliminati un alt disc""Downloadez muzica de pe acelasi site. Ce as putea sa fac ca sa pot copia din nou? crying

Răspuns Câştigător
| εїз a răspuns:

Poate că a apărut un virus? Ia încearcă să îl dezinstalezi, şi să îl reinstalezi. Te asigur că o să meargă.
Pa, pa

1 răspuns:
| Fantomita a răspuns:

Ar fi un virus. Dar incearca sa bagi videoclipurile in alt Disk. Sau da scanare daca ai antivirus bun... Daca nu ai reinstaleaza windowsul! PLS Funda