| FloryBhăy a întrebat:

De ce nu pot sa copiez nimic de pe calculator pe cardul de memorie? pana acum nu am avut nici o problema dar acum imi zice ceva de genu: "Imposibil de copiat "..." discul este protejat la scriere. Va rugam sa eliminati protectia la scriere sau sa utilizati alt disc"! ce ar trebui sa fac?! funda promit!

3 răspunsuri:
| Dragos_Arapasu_1994 a răspuns:

Trebuie pus intr-un aparat cum ar fi unul foto.

| AlexVisan2013 a răspuns:

Trebuie sa schimbi cardul sau sa il reformatezi.acu depinde si de cat timp nai mai sters nimic dupa el

| FloryBhăy explică (pentru AlexVisan2013):

Pai mai mereu stergeam cate ceva ca sa bag lucruri noiwinking