| PlayTheGame a întrebat:

Vreau sa stiu numele unei melodii, nu stiu versuri sau asa a fost ieri difuzata pe MTV, stiu ca in videoclip apare o tipa blonda tunsa scurt, adica foarte scurt, tipa se plimba prin oras pe la metrou etc. Melodia stiu sigur ca nu ii apartine unui artist romana cred ca actiunea se petrece in New York. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Jqgol1Lg_H0
Asta?!?

2 răspunsuri:
| vreaumuzica a răspuns:

Nu e tunsa scurt tare dar... poate e asta...:) http://vreaumuzica.ucoz.com/......5-1-0-1716

| PlayTheGame explică:

Amândoi aveți-i dreptate dar el a răspuns mai repede...