| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU,
In dimineata asta mi-am amintit de o melodie... dar nu mai stiu numele, decat videoclipul. Melodia apartine anilor 2000 si nu am mai ascultat-o de mult timp.
Acum sa explic videoclipul. Erau 2 baieti, unul reper iar altul cu o freza mai ciudata. Actiunea se petrecea la metrou... Stiu ca tot se plimba asta cu freza ciudata prin metrou etc. trece pe langa niste dansatori care faceau head-spinuri si diferite miscari. La sfarsit de videoclip imi amintesc ca baiatul asta da timpul inapoi cu mp3-ul pe care il avea in mana, la care asculta muzica si canta. Apasa pe butonul "|

Răspuns Câştigător
| arinali80 a răspuns:

Bomfunk mc's Freestyler

3 răspunsuri:
| alinamaimihai a răspuns:

Freestyler bumfunk mcs

| andreyusnice a răspuns:

Asta era. Mersi mult.