| Heythere a întrebat:

Buna TPU :*! Caut si eu o melodie... dar nu mai stiu cum se numestee.Nu mai tin minte exact.canta o tipa blonda tunsa scurt, melodia nu este lenta, este mai ritmata, videoclipul este alb-negru, si in videoclip mi se pare ca apare numai ea. Nu mai stiu exact. Cine stie cam despre ce e vb va rog help :*! Nu uitasii : Fundaa

Răspuns Câştigător
| ViseMaicăVise a răspuns:

Pixie Lott - Cry me out
http://www.youtube.com/watch?v=i0mMPOmtCXI
Posibil...

| Heythere explică (pentru ViseMaicăVise):

Nu este aceasta.Adica un prt. de-al meu o cauta.Dar mutumesc pentru ca eu o cautam pe aceasta.El inca nu stiu la ce mel. se refera :*. Mersi muult

7 răspunsuri:
| Heythere explică:

@gabybaby nu happy tipa e mai slabutsa.si are parul scurt :d.

| gabitzuuu11 a răspuns:

Adele - some one like you cred ca la asta te referi

| gabitzuuu11 a răspuns:

Imi pare rau nu stiu!

| Heythere explică (pentru gabitzuuu11):

@gabyaby Np. :d Mersi oricum :*!