| AlinCatalin1997 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum se umbla la un mixer audio. Cine ma poate ajuta? Adica vreau sa stiu butoanele de baza volum chestii din astea si daca se poate conecta cu cablu 3.5mm mama-mama.

1 răspuns:
| Leutzbv a răspuns:

Prietene, ca sa umblii la un mixer in primul rand trebuie sa stii ca mufele sunt mama-tata ca sa poata conecta. Altfel sunt doua mufe la fel care se uita una la alta si nu pot interactiona happy Cat despre umblatul la el nu este chiar usor. Depinde de model, de marime, de cate canale are. la ce il folosesti etc. Trebuie sa cunosti sau macar sa ai ceva habar despre frecvente, megahertzi, chestii din-astea. Poate gasesti pe net cartile de la el si te inspiri de acolo, altfel este greu sa ti se raspunda doar asa pur si simplu. Succes!