| Matei_Radu_Cosmin_1999 a întrebat:

Vreau sa vand versuri pentru cei care au nevoie. Stiti cumva vreun site pentru asa ceva?

Răspuns Câştigător
| Teardrop a răspuns:

Nu există aşa ceva. Ai nevoie de promovare. Ai putea participa la nişte concursuri care au ca temă compunerea versurilor. Nimeni nu cumpără versuri de la un amator, cu atât mai mult de la unul necunoscut.

1 răspuns:
| Matei_Radu_Cosmin_1999 explică:

Ai dreptate dar singurul loc in care as putea sa merg este la concursurile of da dome ori eu ma pricep mai bine la scris versuri...