| paco_8719 a întrebat:

Vreau sa vand versuri pentru cei care au nevoie. Nu stiti ceva site sau persoane care au nevoie?

28 răspunsuri:
| AndySixx69 a răspuns:

Ce genuri sunt?

| paco_8719 explică (pentru AndySixx69):

Pai pot sa fac orice gen, eu de obicei fac rap, uite un exemplu de versuri facute de mine..am si in engleza, eu fac pe negativ
Va salut familie te salut draga iubita
Va iubesc pana si in ultima mea clipa
Am plecat dintre voi dar sunt atat de aproape
Viseaza ma si voi fi cu tine in fiecare noapte
Asta a fost alegerea mea desi poate voi regreta
Voi reveni peste ani asa ca nu mi simti lipsa
Imi pare rau m-am saturat sa car atatea in spate
Vorba lu Nane"sunt rupt in genunchi si coate"

| Bura_Flaviu_1997 a răspuns (pentru paco_8719):

Si le dai direct cu negativ? asa ca sa aiba el ce cumpara idee de ritm...si de alea? si cam cat costa o piesa?

| Azsla_Alexandru_1993 a răspuns (pentru Bura_Flaviu_1997):

Daca ai nevoie de versuri si negativ ti le dau eu, eu nu le pot canta pe toate deoarece uneori scriu piese prea greu pentru mine, esti interesat cautama pe fbk iti pot arata ce am sau sa-ti fac pe loc despre orice vrei pace.

| Daniel_Edward_2001 a răspuns (pentru Azsla_Alexandru_1993):

Ce preț?

| Andreas2003 a răspuns (pentru Azsla_Alexandru_1993):

Sal, Daca mai este de actualitate, am si eu nevoie de versuri (caut colaborare pe termen lung!) (Y)

| Kolocam a răspuns (pentru Andreas2003):

Salut! Da. Scriu poezii de aproximativ 3 ani. Pot scrie pentru orice gen, chiar si destul de mari. Am si alte scrieri scurte, iar momentan lucrez la 2 romane si caut sa vand versuri/poezii.

| UrbanMUA a răspuns (pentru Andreas2003):

Hey, salut! Daca mai esti interesat, contacteaza-ma

| Andrei0912363 a răspuns (pentru Kolocam):

Salut,eu vr contact tuiuandrei42@gmail.com sau de preferat insta tuiu_andrei0912

| SegecovaDarina a răspuns (pentru Kolocam):

Eu as vrea versuri la muzica pop

| Doooo2004 a răspuns (pentru Andreas2003):

Puteți să mă contactați doo200410@gmail.com

| Alexx_MC_1996 a răspuns:

Salut man și eu aș vinde câteva piese cam cât este prețul? cei de la studioul HaHaHa Producțion le vinde cu 500 de lei piesa

| Silencio22 a răspuns:

Salut! mai este cineva care vinde versuri? as avea nevoie! astept raspuns pe marianomariano3@yahoo.es

| Golea_Viorel_1998 a răspuns (pentru Silencio22):

Compun eu. in caz ca nu ai gasit

| veraa1234 a răspuns (pentru Silencio22):

Eu vand versuri. Scriu poezii si carti de 6 ani. Astept sa -mi zici cam ce tip de versuri vrei, ce tema, daca vrei sa contina anumite cuvinte... orice. Aaaa si cat de lungi vrei sa fie, adica cate strofe. Astept raspuns.

| Danics19 a răspuns (pentru Silencio22):

Ți-am scris eu

| Pascu123 a răspuns:

Da-mi nr de tel ca as vrea sa imi compui si mie niste versuri rap hip hop

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pascu123):

Daca nu ai facut rost, te pot ajuta eu. Bafta!

| Danics19 a răspuns (pentru Pascu123):

Salut! Daca mai vrei versuri îmi poți scrie pe Instagram @dani_cs_19
Fac cam orice gen..in special rap sad

| Allexey a răspuns:

Tot aia caut si eu sa vând texte. Cine e interesant sa ma contacteze pe frumoasa541@yahoo.com sau pe adrutu56@gmail.com,textele sunt gen rap. Mulțumesc

| Allexey a răspuns:

Salut. tot aia caut si eu

| Pop_Alex_1970 a răspuns:

Salut frate eu vreau https://www.facebook.com/pop.florian.14/
da-mi add pe Facebook si vb

| Bura_Flaviu_1997 a răspuns:

Da vad ca se vand pana si versuri...

| George_Mirciu_1986 a răspuns:

George_miciu86@yahoo.com pentru cei interesai

| SegecovaDarina a răspuns:

Eu as avea nevoie de versuri muzica pop

| Efros_Petru_1982 a răspuns:

Eu vând dreptul de autor asupra unei cărți nepublicate de poezii,
cine e interesat să scrie pe petru. efros@mail.ru

| Calvin_Paul_1995 a răspuns:

Vreau si eu, da-mi cerere pe Facebook ...Calvin Paul

| Popescu_Wasy_1985 a răspuns:

Salut,am si eu versuri compuse de mine, mai mult manele, cum pot lua legatura cu cineva?