| simona_1371 a întrebat:

Vreau si eu muzica chiar si manele dar frumoase ca maine este ziua mea si nu am muzica mersi funda!

Răspuns Câştigător
| shadovv a răspuns:

Nimeni Altu' - Fi ai bravilor soldati
Sdst - Ingeri deasupra Romaniei
Sdst - Scrisoare de pe front
Parazitii - Fii pregatit
Ombladon - Comunicat
Cheloo - Entre
Veritasaga - Nu meriti
Kst - Gestapo
Kst - Honor et patria
Butch - Fiul risipitor
Kazi Ploae si Specii - Patria

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mult de 10-11 ani nu ai cred. la varsta ta ar trebui sa asculti Hannah Montana, Selena Gomez, Demi Lovato, Jonas Brothers, de astia asculta-i si atunci cand ti se canta la multi ani pune asta :http://www.youtube.com/watch?v=o56H6GgOZNw&feature=related

La multi ani sa fii fericita, sanatoasa si visele sa devina realitate aaa da si multe funde pe TPU