| smek a întrebat:

Azi e ziua mea si daca ma puteti sa ma ajutati si pe mine cu ceva as fi recunoscatoare! Vreau si eu niste manele noi si frumoase si muzica de club! va rog frumos :*:*:*

Răspuns Câştigător
| Mada2196 a răspuns:

La multi ani, BeBBe! Pi uite niste manele: 1.Geo si Narcisa cat te iubesc 2. Florin Salam - Ia-ma viata mea in brate, atat imi place, caci nu ascult manele. Muzica de club, sunt foarte multe, fac o mica selectie aici: 1.Mona feat Liviu Hodor- Sweet love 2.Mory Kante & Loverush UK - Yeke Yeke 2011 3.Boier Bibescu - Its Cool Radio Edit 2011 4.Lucky_Man_Project_-_Pumpin_Radio_Edit 5.Dj osaka and srg-higher 6. AKCENT feat RUXANDRA BAR-FEELINGS ON FIRE 7.Matteo & Lee More - Champion 8. Emil Lassaria & F.Charm - Guantanamera 9.Dony feat Elena Gheorghe - Hot Girls 10. Elena Gheorghe - Midnight Sun (Original Extended Mix) 11.Ciprian Robu- Fun (O Eh A). 12.AISA - Sweet Embrace 13. Andreea Banica- Sexy 14.Connect-R - Ring The Alarm (Original Radio Edit) 15.Deepside Deejays - Never be alone 16.DJ Sava feat Cristina - 2.2 Story 17.Don Omar - Danza Kuduro 18.Morris - Because of u 19.Claudia Pavel-Out of love( Original Mix ) 20.Arando Marquez ft Cristina (Impact) - Shambala (Claudio Cristo RMX). Cam atat. Sper ca te-am ajutat. Astept funda.