| madutapapusa a întrebat:

Maine este ziua mea! vreau si eu muzica vesela...manele,usoara:X:X:X

Răspuns Câştigător
| TraficantaDePupici a răspuns:

Uite aici cateva mel : 1.alexandra stan-lemonade 2.corina- a ta 3.andra- what about us 4. eli si kamelia- vara rece 5. alya-damelo 6. alex velea - minim doi 7. alx velea-whisper. 8. fly project - back in my life 10. FREE DJ- MI RITMO ( asta e foarte tare tongue poti sa dansezi pe ea. e super ) 11.alex mica- dalinda... taxi- non stop 12. matteo ft stella-push it... like chocolate ft alex mica- maria maria 13. raluka- surrendred my love 14. shakira- addicted to you 15. jaos luca et marcelo- tchu tcha tcha 16. karie, skizzo skillz ft. pavel stratan-biniditat big grinbig grin app LA MULTI ANI! sa ai o aniversare frumoasa si tot ceti doresti :* te pooop :*. FUNDA?

| madutapapusa explică (pentru TraficantaDePupici):

Multumesc frumos:*pooop:*:*

1 răspuns: