| JCodra23 a întrebat:

Vreau si eu muzica faina romaneasca, rock daca se poate sau acustic.
Muzica din aia faina, din aia pe care o asculti vara la mare.

6 răspunsuri:
| Seven07 a răspuns:

Cargo, Trooper, Iris sunt cele mai bune formatii rock romanesti. At trebuii sa incerci.

| JCodra23 explică (pentru Seven07):

Asta deja ascult. voiam ceva ce inca n am descoperit

| Afroditlove a răspuns:

Orice melodie de la Vama, Firma - Nu-mi da pace, Travka - Inger sedat, Travka - Nimic nou pe frontul de est 2, Trooper - Mai stai, Luna amara - Dizident, Cargo - Nu pot trai fara tine, Alternosfera - Femeia nordica, Alternosfera - Asta vara, etc.

| JCodra23 explică (pentru Afroditlove):

De travka n am auzit
de restul stiu
multumesc

| DrowRanger a răspuns:

-Raye-Bad faith
-Alan Walker - Alone (Anthony Keyrouz & Henri Purnell ft. Romy Wave Remix)
-Desiigner - Panda (Kiko Franco & Kubski Remix)
-Five Finger Death Punch - Wrong Side Of Heaven
-Desiigner - Timmy Turner (Sexroom & Paniek Bootleg)
-Eurythmics - Sweet Dreams (Ibiza Deep Summer Remix 2015)
-Inkyz - Maestro
-Bohnes - Middle Finger
-Five Finger Death Punch - Remember Everything
-The White Buffalo - The House of The Rising Sun (Sons of Anarchy Season 4 Finale Song)

| JCodra23 explică (pentru DrowRanger):

Nu voiam chiar asta
dar oricum
te uiti la soa? laughing