| tyberyiu a întrebat:

Vreau si eu niste melodii sau cantareti rock dar muzica sa nu fie tipata(tipa aia ca nebuni) vreau sa se auda si vocea evanescence-bring me to life, under going DAR NICI CHIAR LENTE nu vreau lente

Răspuns Câştigător
| Bert a răspuns:

Frate acum serios orice formatie rock care se respecta tipa macar intr-o melodie laughing asa ca iti recomand sa asculti bullet 4 my valentine the end sa vezi acolo rock tongue

7 răspunsuri:
| Sin a răspuns:

"Faceti-mi si mie va rog un top10 cu manele si mai vechi si mai noi"

Pui astfel de intrebari si acum vrei, vezi doamne, melodii rock (si din ala nebun inca!)
Scuteste-ne!

| Black_Cherry a răspuns:

Iti recomand:
Green Day
Paramore
30stm
Tokio Hotel
Muse
Avril Lavigne
Linkin Park
The Gazette

| Sorinella20 a răspuns:

Iti recomand Nickelback, Red hot Chilli Peppers, Nightwish, Aerosmith, Placebo, Rolling Stones. Sunt foarte faini, toti! Asculta-i si spune-mi daca ti-au placut!winking

| IsabelaBianca a răspuns:

Incearca Nightwish... daca vrei sa simti cu adevarat. Dar Nightwish in varianta veche, cu Tarja Turunen. Sau mai simplu, asculta melodiile Tarjei Turunen.

| blackcherry a răspuns:

Sunt maaaare fana de rockwinking uite trupele mele preferate:

My chemical romance- Teenagers
My Chemical romance- Famous last words
my chemical romance- Welcome to the black parade
Bullet for my valentine- all thses things i hate
Green day- 21 guns
Green day- American idiot
Maroon5- This love ( e veche dar imi place ^^ )
Maroon 5- She will be loved
One republic- All the roght moves
Tokio hotel- Moonsoon

Sper sa-ti placa happy

| MeetTheMonster a răspuns:

Metallica - day that never come...

| eu_2231 a răspuns:

Torpedo, Muse, Kiss, Dope, Linking Parck, elvise*, Sonna!
Michael Jackson