| Deaad a întrebat:

Vreau si eu niste trupe death metal pe care le ascultati voi.

4 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Death, bodyfarm big grin

| Zamolxe777 a răspuns:

Septicflesh, Ex Deo, Nile, Katalepsy, Suffocation, Immolation, Asphyx, Aeternam si sa-ti zic si ceva trupe romanesti care trebuie sa le asculti: Sincarnate, Horus, Malpraxis, Decomposed Flesh, Krepuskul, Taine, Illuminati etc.Atatea imi vin in minte acum. Daca vrei si ceva linkuri cu piese, zi-mi! Salut, sper ca ti-am fost de folos!

| TcdTcdTcd a răspuns:

Autopsy, Arch Enemy, Trivium, In flames, Tenaciouse D, Demolition Hammer, Cannibal Corpse, Death, Entombed, Deicide