| Crazy_2020 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu toate melodiile lui el dragon baiatu care canta : " mi vida eres tu" si " me enemare de ti" e supeer. dau funda celui mai bun raspuns si pe deasupra si vot la restul...sa fie folositoare!kisskisskiss multumesc:-X

2 răspunsuri:
| Crazy_2020 explică:

Nu e melodiile care le caut dar este folositor.doar vot docmandata.si uite o melodiie de al lui dragon Me muero por ti * (SONYK "El Dragón")----http://www.youtube.com/watch?v=1rsIp3T8FA4&feature=youtu.be

| bubultzz a răspuns:

1. G - Dragon-A eu
2.G - Dragon-Heartbreaker
3.G - Dragon-This Love
4.G - Dragon-Breathe

Nu stiu daca astea sunt pentru ca nu am gasit altceva thinking Sper ca te-am ajutat! fundabatting eyelashes?