| Sasukesmecherul a întrebat:

Vreau si eu un playlist pentru spotify fain cu trap din America

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Vreau si eu..."

pentru a urgenta răpsunsurile, bate cu piciorul in podea (cu putere, nu oricum!)

| Sasukesmecherul explică (pentru sierra1):

De ce ai comenta asa pur si simplu? Daca nu vrei sa spui ceva serios nu trebuie sa te gasesti sa comentezi

| sierra1 a răspuns (pentru Sasukesmecherul):

"De ce ai comenta asa pur si simplu? " - ăsta e modul tău de a zice merci?

... și ce zici de modul tău de adresare? crezi că d-aia nu te bagă nimeni in seamă?

| Sasukesmecherul explică (pentru sierra1):

Acum doar te bagi singur in seama...