| silviutzu97 a întrebat:

Vreau si eu un program cu care sa editez muzica si filme. Nu imi trebuie ceva complicat. Vreau ceva cu care sa tai cateva secunde dintr-o melodie sau dintr-un film. dau funda!tongue

Răspuns Câştigător
| PaulPyRaTu a răspuns:

Umm... ai putea incerca : mp3Directcut, Audacity, Ashampoo Music Studio, Traktor DJ Studio, FL Studio 9.0

2 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Incearca cu youtube downloader ca are niste chestii acolo unde poti sa tai din film sau melodie

| silviutzu97 explică:

Eu nu folosesc youtube downloader. Eu am melodii gata facute, nu luate cu youtube downloader.