| lovesmile a întrebat:

Vreau si eu versurile in romana de la meldodia Lykke Li - Get Some... dar nu tradus cu translatorul pentru ca nu are nici un inteles!

1 răspuns:
| mirel1111 a răspuns:

Poftim versurile:Nu trageţi pantalonii dvs. înainte de a merge în jos nu se întoarce, acesta este timpul meu nu va face cereri, eu nu iau nici unul nu spune doar o rugăciune pe care-l obţine gon "Nu trageţi făcut pantaloni înainte de a mă Du-te jos nu întoarce, acesta este timpul meu Ca o puşcă are nevoie de un rezultat eu sunt prostituată, vă Gon "a lua nişte Ca o pusca are nevoie de un rezultat eu sunt prostituată, vă Gon" a lua nişte Hai, du-te scăzut fel, în cazul în care nu pot face nici un rău Du-te, du-scăzut în miere mea de arme Lovin 'Du-te, du-te fel scăzut, în cazul în care nu pot face nici un rău te-am prins în jurul valorii de degetul meu ca farmec un amant singuratic lui (ca farmecul un amant singuratic lui ) Si pentru ca eu pot merge, eu sunt Gon "Go West fel ca un om, eu sunt cetatea ca o pusca, nu pot fi mai prejos eu sunt prostituată, vă Gon" a lua nişte ca are nevoie de o puşcă un rezultat sunt prostituată, vă Gon "a lua nişte Hai, du-te fel scăzut, în cazul în care nu pot face nici un rău Du-te, du-te în modul low miere mea Lovin 'arme Du-te, du-te fel scăzut, în cazul în care eu nu pot face nimic gresit te-am prins degetul meu în jurul valorii de farmec ca un amant singuratic mergem mai departe, du-te Du-te, du-te Du-te, du-te Du-te, du-te Du-te, du-te! Du-te, du-te Du-te Eh! Du-te, du-te fel scăzut, în cazul în care nu pot face nici un rău Du-te, du-scăzut în miere mea de arme Lovin 'Du-te, du-te fel scăzut, în cazul în care nu pot face nici un rău Te-am prins în jurul valorii de degetul meu ca farmec un amant singuratic lui (cum ar fi un iubitor de singuratic de farmec), a fi un iubitor de farmecul lui singuratic