| 12345ok a întrebat:

Vreau si eu versurile in romana pentru Timbaland - Carry Out ft. Justin Timberlake stie cineva plizzzz
Funda!

Răspuns Câştigător
| Lava a răspuns:

Pat, te uiti "foc fierbinte
voi v-am deschis toată noaptea ca I-hop
Te iau copilul acasă vă permite să-mi tii companie
Tu dă-mi unii dintre voi, vă dau o parte din mine Arăţi bine, copilul trebuie să gust ceresc Sunt destul de sigur că ai propria ta reţetă Deci ridicaţi, să o ridic, da Imi place de tine eu doar nu poate obţine destul am ajuns să conducă prin intermediul Cauza sunt eu, tu, tu, mă, ma, voi toata noaptea l-au-ţi de drum, preludiul Înainte de a hranei pentru animale va poftei de mâncare Lasă-mă să copilul meu bilet de avion, lasă-mă să-l linie pot spune asa cum iti place, iubito, supradimensionat Stai, tu ai ta, lasă-mă să a mea eu nu este pleci pana se transforma in semnul închis de check-l [Chorus - Justin Timberlake] a lua meu ordine determina corpul tau ca un efectuează Lasa-ma sa mers pe jos în corpul vostru, până când Ascultă-mă pe mine Activare, copilul meu dont ai Cut ma Turn-mă pe, copilul meu dont vă Tăiaţi-mă a lua meu ordine determina corpul tau ca un efectuează Lasa-ma sa mers pe jos în corpul dumneavoastră până este Lights out Turn-mă pe, copilul meu dont vă Tăiaţi-mă să ies Porniţi ma, copilul meu dont vă Tăiaţi-mă Numărul unu, am lua două numărul trei al Asta-i o mulţime de tine si o parte din mine. Acum este plin de mine pentru ca tu plin de mine? Iar dacă există suficient loc pentru desert, apoi Doresc o piesă Pat primi comanda mea dreapta, nu există erori Imma vă atingeţi în toate domeniile dreptului aş putea să te hrana pentru animale, ai putea Feed Me Fata, livra că pentru mine, haide sa vedem mine Cauza este mine, tu, tu, eu, eu, voi toţi noapte l-au-ţi de drum, preludiul Înainte de a hranei pentru animale va poftei de mâncare Îţi place bine făcut, pentru că am face bine ca eu sunt bine condimentată dacă nu ar putea spune Acum, lasa-ma sa mers pe jos în corpul vostru, până când mă auzi afară Si se intoarce pe mine, copilul meu, dont vă tăiaţi-mă să ies Say [Chorus - Justin Timberlake] a lua meu ordine determina corpul tau ca un efectuează Lasa-ma sa mers pe jos în corpul vostru, până când Ascultă-mă pe mine Activare, copilul meu dont tu mi-a tăiat din Turn-mă pe, copilul meu dont vă Tăiaţi-mă a lua meu ordine determina corpul tau ca un efectuează Lasa-ma sa mers pe jos în corpul dumneavoastră până este Lights out mine Porniţi, copilul meu dont vă Tăiaţi-mă să ies Porniţi ma, copilul meu dont vă Cut-ma [Justin Timberlake & Timbaland] Care este numele tau? Care este numarul tau? Mă bucur că am venit Puteţi să luaţi comanda mea? Care este numele tau? Fato, ce este numarul tau? Mă bucur că am venit Puteţi să luaţi comanda mea? Vino aici (ceea ce este numele tau?) Vino mai aproape (ceea ce este numarul tau?) Sunt aici (ma bucur ca am venit) un pic mai aproape (puteţi lua comanda mea?) Vino aici (ceea ce este numele tau? ) Vino mai aproape (ceea ce este numarul tau)? Sunt aici (ma bucur ca am venit) un pic mai aproape (puteţi lua meu ordine)? [Chorus - Justin Timberlake] a lua meu ordine determina corpul tau ca un efectuează Fie mă mers pe jos in corpul vostru până când Ascultă-mă Turn-mă pe, copilul meu dont vă Tăiaţi-mă să ies Porniţi ma, copilul meu dont vă Tăiaţi-mă a lua meu ordine determina corpul tau ca un efectuează Lasa-ma sa mers pe jos în corpul dumneavoastră până este Luminile din Turn-mă pe, copilul meu dont vă Tăiaţi-mă de mine pe Activare, copilul meu dont vă Tăiaţi-mă să ies Dont vă tăiaţi-mă!

| 12345ok explică (pentru Lava):

...google translate nu traduce asa de bine... vroiam versurile originale
ori cum mersi pentru efort funda happy

| Lava a răspuns (pentru 12345ok):

Pentru funda orice m-am chinuit 2 ore big grin

5 răspunsuri:
| Lava a răspuns:

Funda

| 12345ok explică:

Da dar ce ai facut ai cautat pe google versuri Timbaland - Carry Out ft. Justin Timberlake ti-a dat un engleza ai copiat versurile in engleza ai intrat pe translate. google ai dat paist si gata i pe urma iar copi si paist aici oh go on asa greu a fost? se vede clar ca este copiat + de asta nu este bine traduswinking

| Lava a răspuns (pentru 12345ok):

Mah eu nu prea ma pricep engleza si mai dadeam o propozitie sunt a 4-a cemai vrei X-(