| anonim_4396 a întrebat:

Vreau un site cu muzica noua, ROCK!

Răspuns Câştigător
| aliceinchains a răspuns:

Metalhead.ro, daca vrei stiri despre trupe rock.
Rocktube.us, daca vrei sa asculti muzica.

8 răspunsuri:
| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Metalhead.ro

| Wøodenpints a răspuns:

Da,pentru că rock-ul vechi e naşpa şi oricum doar fosilele ascultă rock mai vechi de 2010!

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns (pentru Wøodenpints):

Poate ii plac si melodiile vechi dar vrea sa asculte ceva nou ( sau un album nou al unei trupe vechi )

| Shatteredx a răspuns (pentru Wøodenpints):

Imi place Nirvana, Guns N Roses, Alice Cooper, Evanescence, Disturbed, Metallica, Linkin Park deci sunt o fosila!

| Wøodenpints a răspuns (pentru Shatteredx):

Pppf,ce-s cu puşcăriile astea de trupe? Rockerii adevăraţi ascultă Skrillex!

| Shatteredx a răspuns (pentru Wøodenpints):

Si Skrillex ce asculta pana sa devina faimos? Iti zic eu: Nirvana
big grin

| Wøodenpints a răspuns (pentru Shatteredx):

Cine-i Nirvana?

| MisterToast a răspuns (pentru Shatteredx):

Bă, era sarcastic. Chiar nu te-ai prins? straight face