| iulioara a întrebat:

Vreun rocker pe aici? Ascult Pink Floyd, Nirvana, Quite Riot etc. Dati-mi exemple de melodii bune! Funda

9 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca asculti Pink Floyd, Nirvana, Quite Riot nu are rost sa-ti dau melodii de la ei pentru ca, presupun, ca le stii, pe unele, sau pe toate, daca esti un fan infocat. Pentru ca mi-e lene sa-ti enumar melodii, am sa-ti enumar cateva trupe. Daca-ti plac bine, daca nu, si mai bine.

Amon Amarth
Wintersun
Ensiferum
Grim Reaper
Iced Earth
Eternal Tears of Sorrow
Insomnium
Dark Moor
Epica
etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, niciunul. N-avem.

| FearOfTheDark a răspuns:

Nu sunt rockeri. :/

Răspuns utilizator avertizat
| Dragonfly6 a răspuns:

Ce-i ala "rocker"?
Zici ca asculti Pink Floyd si vrei melodii bune...Iti pot da albume: The Wall, The Dark Side Of The Moon, The Division Bell, Animals etc.

| Lina1993 a răspuns:

Iti plac The Doors? happy

| Wongraven a răspuns:

Nea, ma rog avem cativa rockeri sarcastici in rest doar manelisti.