| skaty a întrebat:

Dati-mi niste melodii in engleza anti scoala gen I Hate School dar nu Pink Floyd-The Wall. Cele mai multe funda!

Răspuns Câştigător
| AnaisC a răspuns:

Buna!
Cum am vazut Pink Floyd... m-am gandit hai sa dau click=))Si na ca am facut bine=))
DEci:
Nirvana-Smels like teenage spirit
Candy-Nu ne place scoala...stiu e...romaneasca=))Da e misto melodia.Incerac o ca te asigur ca nu o sa-ti explodeze urechile.
Queen-WE Will Rock you dupa care e facut si cea de la Candy
Si mentiune:
Chiar daca nu e anti-scoala poti incerca Bon Jovi-We weren't born to follow (nu are legatura cu intrbarea dar eu asa ma simt la scoala deci, poate te ajuta)
www.WarAndRiot.blogspot.com