| oanacristiana a întrebat:

Weekend-ul asta eram intr-o cafenea si am auzit o melodie foarte draguta care era sigur in portugheza dar nu stiu cum se numeste sigh stiu ca are un anume dans gen Macarena ca dansa un prieten pe ea dar vreau sa stiu cum se numeste big grin
FUNDAwinking

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| xDヅ a răspuns:

Nu stiu sigur dar Narcotic Sound are ceva mel. in portugheza. De ex. big grinanca Bonito, Poesia de Amor.

| oanacristiana explică (pentru xDヅ):

Nu, nu sunt astea nu e gen dance sau house e mai lenta sad chiar o vreau crying