| Valeee_9875 a întrebat:

Zi`mi o melodie frumoasa de dragoste! happy

Răspuns Câştigător
| indianajones a răspuns:

Thalia - No Me Ensenaste

6 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Numa una?
Si eu care voiam sa-ti dau mai multe...
Bon Jovi-Always
Guns N'Roses-Don't cry
Scorpions-Still loving you
etc etc...
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| porto89 a răspuns:

Eu melodie mai superba decat close to you(dj aligator) nu am intalnit pana acum.:* kiss

| Awesom a răspuns:

Chayanne-Refugio de amor.

Răspuns utilizator avertizat
| asddsafdcfgt a răspuns:

Jennifer Pena- Hasta el fin del mundo. Este in spaniola dar este un videoclip care are si traducere in romana:
MELODIE DE DRAGOSTE-Jennifer Pena-Hasta el fin del mundo(Pana la capatul lumii)
Mie imi place mult:X!

| MadRockClaw a răspuns:

Colt de suflet de la Andra si numai stiu exact cine laughing blushing. o gasesti pe youtube smug are niste versuri superbe love struck