| Paine2222 a întrebat:

Care e cea mai frumoasa melodie de dragoste?
?

5 răspunsuri:
| bomboniqueeeeeeeeee a răspuns:

George Michael - Careless Whisper

| onlyagirl a răspuns:

Lady antebellum-need you now,Natalia Oreiro-me muero de amor, Nicole Sherzinger-stick with you, Enrique Iglesias-lost inside your love sau hero, Jaar project-oda ochilor tai, Alex Ubago-si preguntan por mi..etc..sunt foarte multe

| NuSeZiceANONIM a răspuns:

My heart will go on- celine dion

e chiar frumosa, daca asculti cuvintele...

| ϟkatεVaηϟ a răspuns (pentru NuSeZiceANONIM):

Daca as fi cel care a pus intrebarea ti-as da cea mai mare funda de pe TPU happy. Am vrut sa raspund cu alta melodie dar cred ca asta este cea mai frumoasa; si multumesc ca mi-ai amintit de ea big grin, sper sa iei funda!

| NuSeZiceANONIM a răspuns (pentru ϟkatεVaηϟ):

Multumescbatting eyelashes