| Alex20_8915 a întrebat:

Cea mai frumoasa melodie de dragoste pe care ati ascultat'o?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Pastrez o amintire speciala legata de melodia asta:http://www.cmt.com/videos/brad-paisley/59045/whiskey-lullaby.jhtml

7 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Sarah Connor - From Sarah With Love

| monyk a răspuns:

Buna, cea mai frumoasa mi se pare Whitney houston -i will always love youkiss.

| Radioactive a răspuns:

Celine Dion-My heart will go on

| AdelinaC a răspuns:

,, Iarta-ma daca ti-e dor de mine" de Ovidiu Komornik:X:X:X:X:e super si intr-adevar cand iubesti exact asa simti:X:X:X:Xbig grin
Alta melodie frumoasa tot de Komornik este,, esti mireasa vietii mele"

| toteusunt a răspuns:

3 sud est-alaturi de ingeri, Clipe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coldplay - Yellow