| c0cuta a întrebat:

Ziceti-mi, daca vrei funda! 2 rapperi pe care ii considerati cei mai buni! Cel mai real raspuns castiga funda. Inca o data va rog nu puneti rapperi romanesti fiindca am intrebat cei mai mari 2 rapperi din lume! Asta cu toate ca in viziunea mea e doar unullaughingCine asculta rapp stie la ce ma refer!

Răspuns Câştigător
| mihaela25mihaela25eminem a răspuns:

bineinteles mai sunt multi rapperi buni 2 pac(din pacate nu mai e) biggie, snoop dogg acestia cam ar fi care urmeaza dupa ei (cei care i-am mentionat mai sus)dupa parerea mea!

15 răspunsuri:
| HaDeS20 a răspuns:

1. Eminem 2. 50 cent.

| M1hai a răspuns:

Pai dupa parerea mea eu cred acestia sunt T.I Eminem Lil Wayne

| c0cuta explică (pentru M1hai):

Frate... Nu meriti nimic chiar daca ai scris Eminem iti lipseste stalpu de rezisteta. Nu iti spun mai mult ca astept sa vad daca scrie cineva ce trebuie.

| mihaela25mihaela25eminem a răspuns:

Eminem si 50 cent:X:X

| c0cuta explică (pentru mihaela25mihaela25eminem):

Chiar toti il nimeriti numa pe eminem si atat?

| mihaela25mihaela25eminem a răspuns (pentru c0cuta):

Eminem este o persoana care isi traieste viata din muzica si exprima sentimentele si toata viata lui prin muzica... spune adevarul in toate melodiile lui tinand cont ca a avut o viata de cosmar.mai ales daca asculti unele melodii in care cu durere spune ceea ce simte de ex i need a doctor sau mockingbird si etc.a castigat numeroase premii si este unul dintre cei mai buni rapperi dupa parerea mea si pe deasupra este si rapper alb!

| c0cuta explică (pentru mihaela25mihaela25eminem):

Bine Eminem e al doilea pe lista celor mai mari rapperi din toate timpurile!(Accentuez ce ai zis tu : e rapper alb, da e chiar neobisnuit de remarcat eminem prin faptul ca e alb dar nu e cel mai bun rapper). Hai sa schimbam miza care imi spune cel mai bun rapper in afara de Eminem primeste funda!

| c0cuta explică (pentru mihaela25mihaela25eminem):

Mda meriti 10 fundelaughing Serios... Esti a 2-a fata care vad ca cunoaste rappul binewinking De-unde esti? Te trec la friend...laughing))

| mihaela25mihaela25eminem a răspuns (pentru c0cuta):

Pot sa spun ca cunosc destul de bine ascult rap ti-am spus eminem e preferatul meu am albume intregi cu el! din sighisoara!

| c0cuta explică (pentru mihaela25mihaela25eminem):

Pe care din comentarii sa-ti dau funda?laughing imi dai prin sms id tau? Poate mai vb:-> big grin

| mihaela25mihaela25eminem a răspuns (pentru c0cuta):

Pai pe care vreilaughinglaughing...depinde care era rapperul de ghicitbig grinnutongue

| c0cuta explică (pentru mihaela25mihaela25eminem):

Ti-am trimis cerere de friend. Poate vb pe messhee hee Ti-am dat deja funda

| mihaela25mihaela25eminem a răspuns (pentru c0cuta):

Mersi oricum! am sa iti dau accept!happy

| c0cuta explică (pentru mihaela25mihaela25eminem):

Hei daca ai timp... Trece id asta: ionicacoco@yahoo.com in lista ta ( id asta nu e al meu dar il fol ca sa nu primesc add din nu stiu ce parti ) si dupa aia iti dau id meuwinking Serios chiar ma mira ca o foata mi-o raspuns asa de wowlaughing)

| mihaela25mihaela25eminem a răspuns (pentru c0cuta):

bineinteles mai sunt multi rapperi buni 2 pac(din pacate nu mai e) biggie, snoop dogg acestia cam ar fi care urmeaza dupa ei (cei care i-am mentionat mai sus)dupa parerea mea!

| AlecssAndra02 a răspuns:

1.Eminem,2.Jay-Z