| IonelaaaS a întrebat:

Ziceti-mi niste melodii cu bass!puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| spike755 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=nlwwqyxhZ-k
http://www.youtube.com/watch?v=ePjGh-1Ree8
daca vrei si un sistem audio sa crape masina cand asculti melodiile astea anuntama...scoate 1200 de watzi reali sistemul:))

| IonelaaaS explică (pentru spike755):

De ce nu ma lasa sa iti dau funda?straight face

| spike755 a răspuns (pentru IonelaaaS):

Nu stiu probabil probleme tehnice...nu conteaza asta daca e sa vrei melodii bass testere spune-mi si iti mai arat.

13 răspunsuri:
| CuteCurly a răspuns:

Jessie J- Do it like a dude
Cher Lloyd : Swagger Jagger
Justin Bieber : Beauty and a beat
Nicki Minaj : Beez in the trap

| Zerg a răspuns:

Ia asculta Iron Maiden - Dance of Death. Dar toata melodia. Sa imi spui daca mai ai simt auditiv dupa ce asculti melodia asta la maxim.

| Nucreeed a răspuns (pentru Zerg):

Nice tryhappy te'ai gandit mult sa recomanzi iron maiden cuiva care stie doar ce'i comercial? smiley/alex velea conectr/deepside pIm/lala band s.a.m.d?straight face

| Zerg a răspuns (pentru Nucreeed):

Muzica comerciala = muzica de 2 lei care expira intr-o luna. M-am gandit ca poate...fac un bine celor care nu descopera muzica adevarata. Nu spun ca doar heavy metalul este muzica adevarata, dar sunt atatea trupe care cu adevarat au creat muzica adevarata...

| ClaudiaAsaftei a răspuns:

Nicki Minaj- Beez in the trap
Nelly Furtado- Big Hoops
MACKLEMORE & RYAN LEWIS - THRIFT SHOP
Cher Lloyd - Swagger Jagger
Ed Sheeran - You Need Me, I Don't Need You
Dubstep Violin Original- Lindsey Stirling
Justin Bieber - Beauty And A Beat ft. Nicki Minaj
Jessie J- Do it like a dude
Pink- Get the party started
din telefonul meu si propriile cunostinte muzicale laughing nu stiu daca iti plac dar mie mi se pare ca au bass big grin