| Serendipity17 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste formatii sau cantareti rock-pop sau rock. da nu sa fie prea,, dur;;; ca sa zic asa

6 răspunsuri:
| KidoSmart a răspuns:

Linkin parca ever

| carmenushaa a răspuns:

Un vot plzz...tnx...imi pare rau ca nu te pot ajuta la intrebarea ta :|

http://superfete.cancan.ro/2010/07/carmen-11/

as fi foarte bucuroasa daca mai putea vota...multumesc din suflet!

| CookieDiamond a răspuns:

...um pai. eu stiu doar formatii big grin

cinema bizarre
Rammstein
AC/DC
Greenday
Tokio Hotel
Maroon 5
coldplay
sunt f. multe happy
sper ca ti-au fost de ajutor ^-^

| jakkk a răspuns:

Shinedown, Airborne, Whitesnake

| DarkAngel_3471 a răspuns:

Acum, la ce gen rock te gandesti? soft, alternativ, goth, metalic, hard, j-rock? Incearca sa fii mai explicita te rog...
Linkin Park sunt cei mai buni la alternativ, ar mai fi Rasmus, Evanescence, Muse, Skillet, Green Day - si am enumerat aici doar pe cei de acum...sunt si altii... legende ca ACDC, Depeche Mode sau Pink Floyd!

| theolovebill a răspuns:

Ii sti pe tokio hotel! ti recomand! sunt super faini! sh sunt pop-rock!