| 01rukia01 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste melodii smechere gen bug mafia, parazitii.

8 răspunsuri:
| Ananasik a răspuns:

Bug Mafia-cine e cu noi big grin cam veche piesa

| 01rukia01 explică (pentru Ananasik):

Mergebig grin
nu conteaza cat de veche e melodia, sa sune bine

| V1sL0w a răspuns:

Cedry2k.

| Ashadow a răspuns:

Grasu XXl-Da-te mai asa

Răspuns utilizator avertizat
| Swal a răspuns:

Buna, iti recomand doar Parazitii. Bug mafia este pentru cei ce se cred mult peste ceea ce sunt, este un rap gangsta de prost gust. Daca intr-adevar vrei sa asculti rap adevarat.(nu ca Parazitii nu ar fi) iti recomand atat timp punctul de vedere al mesajului, flow-ului si rimelor ALAN&KEPA. Sunt foarte buni, au un album scos numit TABU, il poti descarca dar cel mai indicat ar fi sa le cumperi munca daca iti place. Totodata iti recomand si El Nino, si el are un album scos in 2010 numit "Un film de oscar", mie cel putin imi place. Deja am scris destul dar tin sa-ti recomand si C.I.A. Sunt foarte priceputi. Gata am scris romane laughing

| Daniel2332 a răspuns:

Mahsat - du-te dracu laughing

| Ionut_Calin_1989 a răspuns:

Salut, eu iti recomand. Cedry2k, raku, ctc, deliric 1, dragonu...