| dorisdiandra a întrebat:

Ziceti-mi si mie un antivirus bun, cu linkul. fundita big grin

5 răspunsuri:
| XchokockX a răspuns:

Eset nod32 antivirus www.esetnod32.com funda?

| HiPnOz3 a răspuns:

Http://personalfirewall.comodo.com/

este bun si este free

| BackInTime a răspuns:

Uite iti dau acest site ia-l pe acesta altele sunt mai periculoase http://www.free-av.com/

| Marius47 a răspuns:

Http://www.microsoft.com/uk/windows/antivirus-partners/windows-xp.aspx aici gasesti ori ce antivirus si pentru ori ce windows (Vista XP 7 si 8) hai te rog funda

| Marius47 a răspuns:

Http://www.microsoft.com/uk/windows/antivirus-partners/windows-xp.aspx antivirus care e la fiecare windows (vista xp 7 si 8) sunt acolo vei vedea deci funda