| alexandruvalcea a întrebat:

Hei salut imi ziceti ce antivirus este mai bun.Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| MrHaipa a răspuns:

Avira antivirus! daca ii faci updateurile nu ai nicio problema!

4 răspunsuri:
| costis a răspuns:

Dintre cele moga, Avast. Cu bani, sunt mai multe variante. Important e sa ai si browser bun, si sa nu iei nimic de pe site-uri dubioase, mai ales produse care sunt protejate de autori. Eu am patit-o cand am descarcat Malwarebytes, a trebuit sa rad tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avast!
E cel mai bun.

| Rorro a răspuns:

AVG 8, 5
E foarteee folosit si ofera maxima asigurare... dupa ce il instalezi poti face urmator test pentru a vedea ce bine e:d;)
http://welcome.haipa.ro/2009/09/30/antivirus-test/

| 阿雷克桑德拉 a răspuns:

Avast antivirus ti-l recomand. m-a facut sa scap de malware si spyware. e super. aveam 99 de trojani in pc. si avast ma rezolvat